loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آموزه های معنوی در سیره نظامی معصومان علیهم السلام

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 37718 10003022
130,000 117,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این پژوهش عملکرد معصومین(ع) در صحنه های نظامی و آموزش اخلاق و معنویت به رزمندگان و جنگجویان مسلمان مورد شرح و بررسی قرار گرفته است.

نویسنده ابتدا به بررسی ضرورت جهاد و فرهنگ شهادت در آموزه های اسلامی پرداخته آنگاه به سیره نظامی رسول خدا(ص) و امامان معصوم (ع) و توصیه های آنان به جنگجویان مسلمان در میادین نبرد اشاره نموده و تأکید ایشان بر خفظ اخلاق و معنویت و احترام به ارزش های انسانی و الهی در میدان جنگ را منعکس کرده است.

بیان نقش عوامل معنوی در تقویت روحیه رزمندگان اسلام، خدامحوری در سیره معصومان(ع) در همه حالات حتی صحنه های سخت نبرد، بهره گیری از دعا و نیایش در سیره نظامی ایشان، استفاده از توسل به درگاه الهی در جنگ و جبهه توسط آنان، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دیدگاه قرآن کریم در این زمینه از مهمترین مندرجات این کتاب است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما