فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

انتظار تاریخنوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1394
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 137
وزن(گرم): 150
تاریخ ثبت: جمعه 4 دی 1394
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 29 دی 1394
کد : 38049
تعداد بازدید: 58
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

90000 ریال
معرفی کتاب
در شرایط کنونی، اقلیت توجیه گر قدرت حاکم به جای مبارزه با استکبار جهانی به اقلیت مدافع اسلام ناب محمدی و تلاشگر برای ایجاد جهان طراز قرآن حمله می کنند و آنها را هدف قرار می دهند و اکثریت خاموش جهان اسلام اگر به مرحله بیداری و هشیاری رسیده اند باید برخیزند و از اقلیت مدافع اسلام ناب محمدی دفاع کنند و راه های پیروزی اسلام ناب محمدی در تاریخ را بگشایند. این انتظار تاریخ است.
در مقدمه این اثر آمده است: «اسلام با ظهور خود انقلابی جهانی به وجود آورد و در نتیجه این انقلاب جهانی، یک جهانی سازی صورت گرفت و نتیجه نهایی این جهانی سازی، پیدایش «ملت اسلام» در ظرف جغرافیایی تمدن اسلامی بود. ظرف جغرافیایی تمدن اسلامی از سلسله جبال هیمالیا در آسیا شروع شده و از طریق شمال آفریقا و شبه جزیره ایبری به سلسله جبال پیرنه در جنوب فرانسه منتهی می شود.
امروزه در «ظرف جغرافیایی تمدن اسلامی» کشورهایی وجود دارند که رسماً مسلمان نیستند، مانند اسپانیا و پرتغال و از طرف دیگر کشورهای اسلامی دیگری وجود دارند که در ظرف جغرافیایی تمدن اسلامی قرار ندارند، مانند مالزی و اندونزی و مغولستان. در اولین موج گسترش اسلام و نخستین موج انقلاب جهانی اسلام که در سده نخست پیدایش اسلام صورت گرفت، این ظرف جغرافیایی به تصرف اندیشه و فرهنگ و نظام ارزش های اسلامی درآمد.»
امروز تاریخ در «ظرف جغرافیایی تمدن اسلامی» از امت اسلام، ملتی با سرزمین و تاریخ و دین و خط و فرهنگ و نژاد و هویت مشترک ساخته است، ملتی که به دلیل سلطه غرب، فاقد دولت مشترک است، در حالی که برای قرن ها دولت مشترک هم داشته است.
این اثر درصدد است ریشه تضادهای اجتماعی در این ملت را از نظر تاریخی ردیابی کند؛ زیرا بی تردید با شناسایی این ریشه ها می توانیم هویت خود را بشناسیم؛ وحدت خود را به دست آوریم و از نو خانه اسلام را برای فرزندان اسلام بنیان نهیم.


مولف
محمدحسن زورق
ایشان خود را اینگونه معرفی کرده اند: در نخستین روزهای بهمن ماه سال 1329 در خانه ای کوچک در تهران بدنیا آمدم . از آن خانه تصویر کمرنگی در ذهنم بر جای مانده است . سپس به خانه ای بزرگتر نقل مکان کردیم . دوران کودکی و نوجوانیم در این خانه گذشت . برای تحصیلات ابتدایی در مدرسه ای از مجموعه مدارس جامعه تعلیمات اسلامی ثبت نام شدم که با خانه ی ما فاصله زیادی داشت . دوره اول متوسطه و بخشی از دوره دوم متوسطه را نیز در تهران تحصیل کردم ولی سرانجام از دبیرستان خرد شیراز در رشته ریاضی دیپلم گرفتم . در سال 1350 وارد …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!