258,000
تومان
افزودن به سبد خرید

طراحی ارزش پیشنهادی

چگونه محصولات و خدماتی خلق کنیم که مشتری خواهان آن باشد

دسته بندی: مدیریت، برنامه ریزی و کار

ناشر: آریانا قلم

نویسنده: آلن اسمیت

شاعر:

ویراستار:

تصویرگر:

با همکاری:

سال نشر: 1400

تعداد صفحات: 320

فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

الکساندر استروالدر و همکارانش در ادامه تألیف و طراحی کتاب پرفروش خلق مدل کسب و کار که به بیش از 30 زبان دنیا ترجمه شده است؛ کتاب طراحی ارزش پیشنهادی را به بازار ارائه کردند که طی چند ماه اول انتشار به یکی از پرفروش ترین کتاب های دنیا در این حوزه تبدیل شد.

انتشارات آریاناقلم نیز به محض انتشار کتاب اصلی به مانند کتاب قبلی با اخذ مجوز از انتشارات جان وایلی (ناشر اصلی کتاب)، شروع به ترجمه و طراحی این کتاب ارزشمند برای علاقه مندان به این کتاب در ایران کرد.

کسب وکارهای نوپا نقشی اساسی در توسعۀ استعدادها، اشتغال و افزایش توان رقابتی کشور دارند، اما چیزی که شاهد آن هستیم متأسفانه نرخ بالای شکست در این کسب و کارهاست. کسب وکارهای نوپا با ایده ای که تصور می کنند مشتریان آن را می خواهند کار خود را آغاز می کنند و ماه ها یا حتی سال ها وقت صرف می کنند تا محصولشان را تکمیل کنند بدون اینکه حتی یک بار نظر مشتریان را پرسیده باشند و زمانی که در نهایت مشتریان توجهی به محصولشان نمی کنند متوجه می شوند که شکست خورده اند. این کسب وکارها معمولاً دارای محصول، فناوری، چش مانداز، تیم قوی، سرمایه گذار و ارزش های خوبی هستند، اما تا زمانی که مشتریانی نداشته باشند که بخواهند برای ارزش ارائه شده از سوی آنها هزینه ای پرداخت کنند دوامی نخواهند داشت.
این کتاب به شما می آموزد که چگونه محصولات و خدماتی خلق کنیم که مشتری خواهان آن باشد.

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام