loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

طراحی ارزش پیشنهادی

چگونه محصولات و خدماتی خلق کنیم که مشتری خواهان آن باشد

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 38115 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
174,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

الکساندر استروالدر و همکارانش در ادامه تألیف و طراحی کتاب پرفروش خلق مدل کسب و کار که به بیش از 30 زبان دنیا ترجمه شده است؛ کتاب طراحی ارزش پیشنهادی را به بازار ارائه کردند که طی چند ماه اول انتشار به یکی از پرفروش ترین کتاب های دنیا در این حوزه تبدیل شد.

انتشارات آریاناقلم نیز به محض انتشار کتاب اصلی به مانند کتاب قبلی با اخذ مجوز از انتشارات جان وایلی (ناشر اصلی کتاب)، شروع به ترجمه و طراحی این کتاب ارزشمند برای علاقه مندان به این کتاب در ایران کرد.

کسب وکارهای نوپا نقشی اساسی در توسعۀ استعدادها، اشتغال و افزایش توان رقابتی کشور دارند، اما چیزی که شاهد آن هستیم متأسفانه نرخ بالای شکست در این کسب و کارهاست. کسب وکارهای نوپا با ایده ای که تصور می کنند مشتریان آن را می خواهند کار خود را آغاز می کنند و ماه ها یا حتی سال ها وقت صرف می کنند تا محصولشان را تکمیل کنند بدون اینکه حتی یک بار نظر مشتریان را پرسیده باشند و زمانی که در نهایت مشتریان توجهی به محصولشان نمی کنند متوجه می شوند که شکست خورده اند. این کسب وکارها معمولاً دارای محصول، فناوری، چش مانداز، تیم قوی، سرمایه گذار و ارزش های خوبی هستند، اما تا زمانی که مشتریانی نداشته باشند که بخواهند برای ارزش ارائه شده از سوی آنها هزینه ای پرداخت کنند دوامی نخواهند داشت.
این کتاب به شما می آموزد که چگونه محصولات و خدماتی خلق کنیم که مشتری خواهان آن باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما