بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

ایران از کودتا تا اشغال (اسفند 1299 - شهریور 1320)

تاریخ کهن و معاصر ایران زمین 8

ناشر امیرکبیر

نویسنده علی اکبر ولایتی

ویراستار سجاد راعی گلوجه | هومن عباسپور

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 696

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3817510003022
52,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه تاریخ کهن و معاصر ایران زمین نگاهی است هدفمند به تاریخ ایران که با بهره گیری از منابع فراوان و معتبر و گاه جدید و شیوه ها و روش های ثابت شده، با راهنمایی و همکاری جمعی از پژوهشگران و تاریخ دانان فرهیخته فراهم آمده است.
در این مجموعه، نگارنده در پی آن است که مهم ترین تحولات تاریخی را در شکل دهی به حیات معاصر ایرانیان بررسی کند؛ تحولاتی که ایرانیان در حیات پرفرازونشیب خود به چشم دیده اند و از سر گذرانده اند تا به زندگی پرافتخار دیروز و امروز خود دست یابند و فردایی پرامید در پیش روی داشته باشند.
این اثر کوششی است در شناساندن زوایای پنهان فرهنگ و تمدن ایران اسلامی تا پیش از حمله مغول و ناگفته های این عرصه را بررسی و بازنمایی می کند. نگارنده می کوشد پا به پای خواننده روح آن دوران را دریابد و اوضاع علمی و احوال سیاسی و اجتماعی را که به دستاوردهای شکوهمند آن عصر انجامید نشان دهد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط