فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

نماز و آثار آن در دوره جوانینوع جلد: جلد نرم
قطع: پالتویی
سال نشر: 1392
شمارگان: 3500
چاپ جاری: 11
تعداد صفحات: 192
وزن(گرم): 194
تاریخ ثبت: چهارشنبه 9 دی 1394
تاریخ ویرایش: دوشنبه 18 بهمن 1395
کد : 38274
تعداد بازدید: 63
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

50000 ریال
معرفی کتاب
کتاب شامل مجموعه مطالبی است که در باب جایگاه و آثار نماز برای نوجوانان و جوانان در دو بخش فراهم آمده است .نگارنده در بخش نخست کلیات و سوابق تاریخی نماز در دین اسلام و سایر ادیان عرضه می دارد، سپس در بخش دوم آثار و فواید نماز را در دوران جوانی ـ با استناد به آیات قرآن کریم، روایات و حکایات متنوع ـ برمی شمارد .این آثار و پیامدها ذیل چند موضوع اصلی از جمله : آثار معنوی، آثار دنیوی، آثار روحی و روانی، آثار اجتماعی و آثار اخروی دسته بندی شده است .

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!