فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

نمازی که از ما خواسته شدهنوع جلد: جلد نرم
قطع: پالتویی
سال نشر: 1393
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 5
تعداد صفحات: 48
وزن(گرم): 87
تاریخ ثبت: چهارشنبه 9 دی 1394
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 5 بهمن 1395
کد : 38276
تعداد بازدید: 68
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

15000 ریال
معرفی کتاب
آگاهی ما از «نماز» چقدر است؟ چقدر تلاش کرده ایم به آگاهی خود، درباره نماز بیفزائیم؟ برای درک این آگاهی، چقدر وقت گذاشته ایم؟ این کتـاب با توضیحاتـی مختصـر و مفید، مشخصات «نمازی که از ما خواسته شده» است را با بیانی ساده ارائه می دهد.

نماز به کمال نمی رسد مگر برای کسی که طهارتی همه جانبه و تمامیتی رسا داشته باشد، حق آن را کامل ادا کند و از وسوسه و انحراف به دور باشد؛ خدای را بشناسد و برای او خشوع نماید و ثبات ورزد؛ در حالی که میان نومیدی، امید، شکیبایی و بی تابی ایستاده باشد، گویی وعده ها برای او ساخته شده و وعیدها بر او واجب گردیده است؛ دارایی خود بذل کرده و مقصود خویش برابر نظر آورده و جان در راه خدا نهاده و طریق او را برگزیده است. در بینی بر خاک نهادن (سجده) کم ترین کراهتی به دل راه ندهد و پیوند علایق را از هرکه جز او بریده و تنها به او متوجه گردد و به حضور او آمده و عطای او را خواسته باشد.

پس اگر کسی چنین نمازی به جای آورد همان نمازی خواهد بود که به آن امر و از آن خبر داده شده و این همان نمازی است که انسان را از فحشا و منکر بازمی دارد. در مجموعه ی حاضر مطالبی در ارتباط با نماز و با بهره گیری از کتاب، سنت و گفتار و نوشتار علمای ربانی معاصر از جمله امام خمینی (ره) و استاد شهید حضرت آیت ا... مرتضی مطهری (ره) به اجمال بیان می شود.
بر این اساس پاره ای از موضوعات کتاب به این شرح است: نماز و نیت آن، نماز و افعال آن، مکان و نماز، اذان و اقامه، فقط پرستیدن خدا، آگاهی از دستورات الهی، برخورد درست با عیب ها و نقص ها و کمبودها، شخصیت مطلوب، و مدیریت های مهیج فردی و اجتماعی.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!