فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

کیمیای عفونوع جلد: جلد نرم
قطع: جیبی
سال نشر: 1387
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 50
وزن(گرم): 80
تاریخ ثبت: چهارشنبه 9 دی 1394
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 13 اسفند 1394
کد : 38279
تعداد بازدید: 87
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

6500 ریال
معرفی کتاب
آنچه در این مجموعه می خوانید، اشاره به برخی از آیات و احادیث ائمه علیهم السلام درباره موضوع «عفو» و گذشت است.
در بخشی از کتاب نیز فرازهایی از قرآن کریم و نیز احادیثی از پیامبر اکرم (ص) و ائمه معصومین (ع) درباره عفو و بخشش گناهان آورده شده است.


مولف
محمدرضا زائری
محمد رضا زائری تولد : کرمان- خرداد 1349 تحصیلات دانشگاهی : کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی ، مدرسه عالی شهید مطهری 1373 کارشناسی ارشد فلسفه و حکمت اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی عنوان پایان نامه : رویکردهای فلسفی علامه طباطبایی در تفسیر المیزان 1385 کارشناسی ارشد روابط اسلام و مسیحیت ، دانشگاه قدیس یوسف بیروت عنوان پایان نامه : تصویر اسلام در آثار ادبای مسیحی معاصر لبنان ( مطالعه موردی ) 1388 آغاز دکتری در علوم ادیان ، دانشگاه قدیس یوسف بیروت عنوان رساله : تلویزیونهای ماهواره ای دینی اسلامی …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!