فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

مبانی خداشناسی استدلالینوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1394
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 148
وزن(گرم): 200
تاریخ ثبت: چهارشنبه 9 دی 1394
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 13 اسفند 1394
کد : 38290
تعداد بازدید: 90
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

22000 ریال
معرفی کتاب
اهمیت مسئله " مبدأ شناسی " در زندگی انسان تا به آن حد است که به جرئت می­توان گفت که هیچ مسئله حیاتی دیگر به لحاظ اهمیت و وسعت دایره اثر و عمل در عرصه حیات بشر، هرگز به پایه­ آن نرسیده است. اگر چنین مسئله­ های حل نشود و چنین سؤالی بی جواب بماند، بسیاری از اساسی ترین سؤال­ها که زیربنای جهان­بینی هر فرد و مکتبی را تشکیل می دهد، بدون پاسخ می مانند و البته آدمی نیز بار چنین درماندگی ه­ای را برای همیشه به دوش نمی­تواند کشید.

در آغاز این مجموعه مطالبی درباره ی خداشناسی، خودشناسی و دوستی با خدا مطرح شده سپس پنجاه و نه حکایت و روایت داستانی درباره ی قدرت حق، و شناخت پروردگار فراهم آمده است.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!