بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

فاکتور چهار: رفاه دو برابر، با نصف مصرف ذخایر طبیعی (گزارش جدید به کلوب رم)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3890910003022
2,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر متن گزارشی است از کشورهای مختلف جهان که با دو نوع "تقلیل مصرف منابع طبیعی به نصف مقدار کنونی "و "دو برابر شدن سطح استاندارد زندگی "عرضه شده است .یکی از نتیجه گیری های مهم این گزارش آن است که "بدون تقلیل مصرف منابع طبیعی به نصف مقدار کنونی، امکان برقراری تعادلات اکولوژیک، و در نتیحه امنیت ـ که اساس زندگی است ـ در دراز مدت وجود ندارد. بر این اساس، استفاده صحیح از انرژی و حفظ محیط زیست از مهم ترین پدیده های جهان معاصر به شمار می آید ."در این گزارش درباره انواع راه های مقابله با آلودگی های محیط و بالا بردن سطح زندگی مردم با تغییر در نظام اداری، تولید و اختراع وسایل خانگی جدید، تجدید نظر در شیوه های آبیاری و کشاورزی، استفاده از اتومبیل های برقی، مصرف آب، و سرمایه گذاری های اکولوژیک بحث و تبادل نظر شده است .
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط