سراب آزادی: خاطرات مسئول پرونده های پرسنلی و عضو شورای رهبری سازمان منافقین
کتاب سراب آزادی
200,000
تومان
افزودن به سبد خرید

سراب آزادی: خاطرات مسئول پرونده های پرسنلی و عضو شورای رهبری سازمان منافقین

دسته بندی: خاطرات، زندگینامه و سفرنامه

ناشر: انجمن پیشکسوتان سپاس

نویسنده: مریم سنجابی

سال نشر: 1396

تعداد صفحات: 606

2
امتیاز
1
نفر
5 از 5
فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
گزیده کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

خاطرات تکان دهنده مریم سنجابی عضو ارشد سازمان تروریستی منافقین در کتاب «سراب آزادی» منتشر شد. در این کتاب زوایای جدیدی از حضور این گروهک در حوادثی مثل فتنه 88 بیان شده است.

گزیده کتاب

*می خواهیم کاری کنیم که دیگر امامی نباشد:

«در جلسه توجیهی عملیات فروغ جاویدان (مرصاد) مسعود رجوی ضمن اعلام عملیات گفت: ما قبل از آتش بس هم تصمیم به انجام این عملیات بزرگ داشتیم و می خواستیم آن را دیرتر انجام دهیم. اما پذیرش قطعنامه کار ما را تسریع کرد و اگر الان اقدام نکنیم فرصت از دست خواهد رفت. زیرا بعد از اینکه بین ایران و عراق صلح شود در اینجا قفل می شویم و دیگر نمی توانیم کاری انجام دهیم و از لحاظ سیاسی تبدیل به فسیل می شویم. رژیم دیگر نیروی جنگی لازم را ندارد و نمی تواند نیروی جبهه را تأمین کنند و هم از لحاظ نظامی تعادل خود را از دست داده و هم از لحاظ سیاسی در انزوای بین المللی قرار دارد. کاری که می خواهیم انجام دهیم در حد توان یک ابرقدرت هست. چون فقط یک ابرقدرت می تواند کشوری را در ظرف این مدت تسخیر کند، حتی عراق هم ادعای گرفتن تهران را نکرده است، اما ما می خواهیم برویم تهران را بگیریم.

ما در این راه عاشوراگونه می رویم اما این بار بازمانی که در 30 خرداد 60 شروع کردیم فرق می کند. چون آن موقع چشم انداز پیروزی نداشتیم و عاشوراگونه شروع کردیم. ولی این بار چشم انداز پیروزی داریم که خیلی ملموس است البته همه افراد باید بدانند که می خواهند چه کار کنند. ما کاری می خواهیم بکنیم که همه دنیا تعجب کنند و یک دفعه بفهمند که ما در تهران هستیم و امامی دیگر وجود ندارد.»

*تشویق به شورش و قیام مسلحانه در سال 88:

«در ایام انتخابات 88 ستاد داخله و بخش های زیادی از سازمان را برای به آشوب کشاندن تجمعات مردم در ایران واداشته بود در آن زمان من در ستاد اطلاعات علنی بودم و کار ما مانیتور کردن اخبار داخل ایران بود و به ما ابلاغ شد هر نفر هر چند وبلاگ راه اندازی کرده و اخبار درگیری و اغتشاش را به وسیله این وبلاگ ها گسترش دهیم. در قسمت داخله به صورت شبانه روزی با ایرانیان تماس می گرفتند و افراد را به شورش و قیام و کارهای ایذایی و مسلحانه سوق می دادند و در قسمتی دیگر، ستاد داخله پیام های رجوی را می بایست به صورت گسترده بر روی ایمیل های علنی ارسال می کرد.»

اطلاعات کتاب

  • زبان کتاب: فارسی
  • سال نشر: 1396
  • چاپ جاری: 1
  • تاریخ اولین چاپ: 1396
  • شمارگان: 1000
  • نوع جلد: جلد سخت
  • قطع: رقعی
  • تعداد صفحات: 606
  • ناشر: انجمن پیشکسوتان سپاس
  • نویسنده: مریم سنجابی

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام