loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

زندگی من و دو داستان دیگر

داستان های خارجی 8

ناشر امیرکبیر

نویسنده آنتوان پاولوویچ چخوف

مترجم جهانگیر افکاری

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 163

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 39632 10003022
14,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

داستان «زندگی من» که از قوی ترین داستان های آنتوان چخوف به شمار می آید مربوط به سال هایی است که پس از قتل آلکساندر دوم، دگرگونی شدیدی در وضع اجتماعی روسیه پدید آمد و فقر و تیره روزی همه جا را فرا گرفت. چخوف در این داستان که حاکی از احساس تلخ و بدبینی و البته همراه با امید به آینده می باشد ترسیم کننده این فقر و تیره روزی است.

داستان دلدادگی میسائیل و ماشا و به خصوص عشق این دو به روستاست. میسائیل و ماشا هر یک به دلایلی از زندگی در شهر دلزده اند و می خواهند در روستا سکنی گزینند .آنان راهی روستایی می شوند که عطر ملایم سپیدارها، سرسبزی باغ ها، نغمه پرندگان و هوای پاک و نشاط آور در انتظار آنهاست. اما این همه ظاهر قضیه است، زیرا در روستا زشتی هایی نیز هست که بعدها قهرمانان داستان با آن مواجه می شوند و ..
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما