10,000
تومان
افزودن به سبد خرید

استغاثه رمز نزدیکی ظهور

دسته بندی: امام زمانو مهدویت

ناشر: سیمای خورشید

نویسنده: سمیه وحیدی فرد

سال نشر: 1394

تعداد صفحات: 174

فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

در این اثر سعی شده به بررسی ریشه ای استغاثه، شرایط و اهداف آن و نقش استغاثه در نزدیکی ظهور پرداخته شود تا گامی هر چند کوچک اما مؤثر در راستای تعالی ارزش های مهدوی و زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت؛ حضرت مهدی موعود(عج) برداریم.

«استغاثه، رمز نزدیکی ظهور» در قالب هشت فصل تنظیم شده و مولفان کتاب ابتدا به طرح بحث هدف آفرینش و حقیقت زندگی و تببین نقش امام در این زمینه پرداخته و سپس با ترسیم و تشریح وضعیت جهان ضرورت استغاثه برای ظهور بقیه الله الاعظم(عج) را برای مخاطب روشن می کنند و بعد از آن نیز به تبیین معنای استغاثه، مراحل وصول به آن، اهداف استغاثه، شرایط اجابت استغاثه و... و. می پردازند.

در بخشی از این کتاب به تشریح وضعیت جهان پرداخته شده و وقایع و فجایعی که در حال رخ دادن است ذکر می شود تا مخاطب با نظر به این حوادث و فجایع به اهمیت موضوع ظهور حضرت مهدی (عج) پی ببرد و این امر موجب ایجاد موج استغاثه و فریادرس خواهی در جامعه شود.

از جمله وقایعی که در این کتاب به آنها اشاره شده عبارتند از نسل کشی مسلمانان میانمار توسط بودائیان و سوزاندن کودکان و زنان آنها در گورهای دسته جمعی، کشته شدن هزاران زن و کودک و مرد غیرنظامی و بی گناه پاکستانی و افغانستانی، اشغال وحشیانه سوریه توسط گروه های تکفیری تروریستی، حمله گروه های تکفیری در عراق و کشته شدن غیر نظامیان و شیعیان این کشور به طرز وحشیانه و تهدید به تخریب حرم های ائمه(ع)، تجاوز و تعدی به زنان و ناموس شیعه، سرکوب و فشارهای زیاد آل خلیفه و آل سعود بر شیعیان بحرین، حمله وحشیانه آل سعود به یمن و نسل کشی شیعیان یمنی، سرکوب معترضان در آمریکا و اروپا، سیل ها و طوفان های پی درپی و زلزله ، اوضاع نابسامان اقتصادی در غرب و تقسیم ناعادلانه ثروت و...

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام