بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

حمله به اچ 3؛ مجموعه داستان های تصویری دفاع مقدس

روایت های تصویری دفاع مقدس

ناشر موسسه فرهنگی هنری خراسان

نویسنده حسن ودود

تصویرگر میثم برزا

با همکاری موسسه فرهنگی هنری سلوک افلاکیان

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 28

ناموجود، به من اطلاع بده

معرفی کتاب

اگرچه کتاب های مصور از گذشته دور در تاریخ کتابت ایران وجود داشته است، اما شیوه نوین آن با نام «کیمک استریپ» در کشور ما همچنان تا حدی ناآشناست و شاید گرایشی تازه باشد.
اگر این نوع کتاب ها بتوانند به درستی فرهنگ والای حاکم بر دوران دفاع مقدس را به تصویر بکشند، افراد جامعه از سردرگمی هایی که کتاب های پرتعداد خارجی ایجاد می کنند، رهایی خواهند یافت.
کتاب های خارجی نه تنها هیچ وجه اشتراکی با فرهنگ ما ندارند، بلکه در بسیاری از مواقع برآنند که با ارزش های انسانی، باورها و رسوم صحیح ما ستیز کنند.
در جایی که فرهنگ ما، قهرمانان واقعی و در دسترسی همچون محمود کاوه ها و حسن باقری ها دارد، روا نیست که قهرمانان پوشالی و دروغینی چون بت من ها و مرد عنکبوتی ها، جایگزین الگوهای فرزندان ما باشند.
این مجموعه به روایت داستانی و مصور (کمیک استریپ) دفاع مقدس می پردازد.

عملیات اچ 3 یکی از عملیات های بزرگ هوایی دنیاست که به نام دلاورمردان نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران ثبت شده است.
خلبانان ایرانی طی عملیاتی پیچیده و خارق العاده، در فروردین 1360 پایگاه هوایی الولید در مجموعه اچ 3 واقع در غرب عراق را کاملا نابود کردند...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما