بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

رستم در هفت خوان - جلد سوم

بر اساس داستانی از شاهنامه فردوسی

ناشر موسسه فرهنگی هنری خراسان

نویسنده سید مصطفی حسینی

تصویرگر سید مصطفی حسینی

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 50

ناموجود، به من اطلاع بده

معرفی کتاب

اگرچه کتاب های مصور از گذشته دور در تاریخ کتابت ایران وجود داشته است، اما شیوه نوین آن با نام «کیمک استریپ» در کشور ما همچنان تا حدی ناآشناست و شاید گرایشی تازه باشد.
اگر این نوع کتاب ها بتوانند به درستی فرهنگ والای حاکم بر کشورمان را به تصویر بکشند، افراد جامعه از سردرگمی هایی که کتاب های پرتعداد خارجی ایجاد می کنند، رهایی خواهند یافت.
کتاب های خارجی نه تنها هیچ وجه اشتراکی با فرهنگ ما ندارند، بلکه در بسیاری از مواقع برآنند که با ارزش های انسانی، باورها و رسوم صحیح ما ستیز کنند.
این کتاب که به صورت کمیک استریپ تهیه شده، بخش سوم هفت خوان رستم شاهنامه را روایت می کند.

رستم سرگردان در سرزمین دیوها، پی چاره ای برای چشمان نابینای سپاه ایران می گردد... در این میان، به یک باره خطری بزرگتر رخ می نمایاند. سیاهی بزرگ از دیوهای سرتا پا مسلح مرزهای ایران را در محاصره می گیرند و پرده از نقشه ی هولناک اهریمن برداشته میشود.

"دستان" پدر "رستم" سعی می کند آخرین حلقه مقاومت در برابر یورش همه جانبه سپاه دیوها را تشکیل بدهد. به نظر میرسد غروب بخت ایرانیان نزدیک است...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما