فراخوانی فراخوانی ...

فواره گنجشک ها: زندگی داستانی امام جعفر صادق (علیه السلام)

352 بازدید

مولف : محمود پوروهاب

ناشر کتاب : کتاب جمکران

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : محمود پوروهاب

ناشر کتاب : کتاب جمکران

وزن(گرم) : 162

شابک : 978-964-973-374-6

نوع جلد : جلد نرم

قطع : پالتویی (20*10)

سال نشر : 1395

شمارگان : 3000

چاپ جاری : 4

تعداد صفحات : 132

تاریخ ثبت اطلاعات : پنج‌شنبه 13 اسفند 1394

تاریخ ویرایش اطلاعات : یکشنبه 4 شهریور 1397

کد : 40335

80,000 ریال 72,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
محمود پور وهّاب در سال 1340 در روستای مشایه از شهرستان رودسر به دنیا آمد او از همان دوران کودکی به شعر علاقه داشت. وی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان کار می کند. حاصل این سال ها، پنجاه کتاب شعر، داستان، زندگینامه، تحقیق و بررسی و حدود صد مقاله پژوهشی و نقد است. او مسئول شعر ماهنامه های سلام بچه ها و پوپک و همین طور کارشناس ادبی مجله باران است. به تازگی کارهای زیادی از این شاعر و نویسنده منتشر شده است، از جمله «پیر چنگی» و «پر از بوی گلابی» که این کتاب برنده جایزه کتاب فصل شده است.
گزیده کتاب
دخترک از پنجره بیرون را نگاه کرد. آفتاب با گلهای درخشان باغچه حرف می زد و درخت بزرگ با گنجشک هایی که دوست شان داشت. ناگهان صدای نازک نوزاد با فواره ی گنجشک های روی درخت ، پر کشید.

ابن ابی العوجا گفت: «عجب! اگر تو از یاران جعفر بن محمد هستی، بدان که او هرگز این گونه با ما حرف نمی زند. او بارها این سخن ها را که تو آن را کفرآمیز می خوانی از ما شنیده؛ ولی هرگز از حدّ ادب بیرون نرفته و دشنام نداده است. او مردی بسیار خردمند، آرام و بردبار است. سخنان ما را به خوبی گوش می دهد تا آن چه در دل داریم، بر زبان بیاوریم؛ طوری که گاهی گمان می کنیم بر او پیروز شده ایم. آن گاه او با کم ترین سخن، دلیل های ما را باطل می سازد، چنان که نمی توانیم پاسخ بدهیم. اگر تو از پیروان او هستی، چنان که شایسته ی اوست با ما سخن بگو!»
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر