بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • نامه های اخلاقی - عرفانی

نامه های اخلاقی - عرفانی

ناشر : موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره)

نویسنده : حضرت امام خمینی (س)

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 170

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4035910003022
7,000 6,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

نگارش نامه های اخلاقی ـ عرفانی از قدیم در میان اهل معرفت و اساتید اخلاق مرسوم بوده است. در برخی از مکاتبات، جنبه های پند و اندرز غلبه دارد و معمولاً از آن به نام وصیت یاد می شود، و در برخی از مکاتبات بیشتر به بحث های علمی پرداخته شده است.

مجموعه حاضر گزینشی از جانب مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) و مشتمل بر مکتوباتی است که برخی از آن نامه های اخلاقی یا عرفانی بوده، و برخی از آن وصیت نامه اخلاقی ـ عرفانی است، و بعضی از آنبه واسطه تقدیم کتاب به مخاظب بوده که آن را با نصایح اخلاقی درآمیخته اند. دو مکتوب عرفانی نیز وجود دارد که در حقیقت، اجازه اجتهاد عرفان و فلسفه بوده و در نوع خود بی نظیر است. همچنین این مجموعه شامل پیام حضرت امام به کنگره نهج البلاغه و پیام گورباچف می باشد که در آن نیز، جنبه های عرفانی متعددی مطرح است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط