loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دائرة المعارف قرآن کریم - جلد یازدهم: حسن بن علی (ع) - خانه

ناشر بوستان کتاب قم

نویسنده مرکز فرهنگ و معارف قرآن

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 620

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 40797 10003022
90,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مرکز فرهنگ و معارف قرآن که نزدیک به دو دهه فعّالیّت قرآنی دارد با بهره گیری از تجربیّات و پژوهش های انجام شده و با استفاده از دانش وران قرآنی، برای نخستین بار در جهان اسلام به تألیف دائرة المعارف قرآن کریم اقدام کرد.
هدف اصلی این دائرة المعارف، ارائه و آسان یاب کردن اطلاعات ناب و اصیل در قلمرو معارف، اعلام و علوم قرآنی است; به گونه ای که اهل تحقیق را به مثابه منبعی مادر و ماندگار از منابع فرعی بی نیاز کند.
در جنب این هدف، فرض عمومی تدوین دائرة المعارف حاضر این است که مخاطبان دانش پژوه در حدّ مطالعات پایه اسلامی نیز بتوانند از پژوهش های اصیل و قویم قرآنی بهره گیرند.
اثر حاضر، یازدهمین جلد از این مجموعه می باشد.
این جلد مشتمل بر بیش از ۷۰ موضوع در حوزه معارف، مفاهیم، علوم قرآن و اعلام قرآن است و از مهمترین مدخلهای آن می توان به حسن بن علی (ع)، حسن و قبح، حسین بن علی (ع)، حقوق ، حکومت، حمراء الاسد، حمزة بن عبدالمطلب، حیات طیبه، خاتمیت، خانواده اشاره کرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما