فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

شناخت عارفانه حضرت فاطمه زهرا علیها السلامناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1392
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 344
وزن(گرم): 422
تاریخ ثبت: جمعه 13 فروردین 1395
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 18 فروردین 1395
کد : 40885
تعداد بازدید: 185
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

90000 ریال
81000 ریال
معرفی کتاب
شناخت عارفانه فاطمه زهرا (س) ، در واقع رویکرد نو در باب فاطمه شناسی است، زیرا نگاه تاریخی و یا متکلمانه و محدِثانه به مسئله از دیر باز مطرح بوده، و دین پژوهان آثار گران بهایی در این باره نگاشته اند، ولی بازشناسی ساحت های وجودی و جلوه های معرفتی آن حضرت با رویکرد عرفانی نخستین بار است که در این پژوهه مطرح شده و آموزه های وحیانی و عرفانی به خصوص نکته های نهفته در حکمت فاطمی (خطبه فدکیّه) بازپژوهی و در سه فصل با شیوه جدید، طرح و تبیین شده است.


مولف
محمدامین صادقی ارزگانی
اینجانب محمد امین صادقی ارزگانى، در سال 1341ش در کشور افغانستان استان ارزگان، دهکده باغچار محله آهنگران در یک خانواده مذهبی به دنیا آمدم. پس از دوره ابتدایی مدرسه، به دلیل علاقه پدرم به روحانیت، زمینه فراگیری علوم حوزه را برایم فراهم ساخت و به دلیل شرایط نامساعد تحصیل علوم حوزه و موانع گوناگون، با مشکلات فراوان مرا در ادامه تحصیل معارف قرآن و عترت همواره تشویق و مساعدت می نمود، پس از پیروزی نظام اسلامی در ایران، شرایط سفر به ایران برای تحصیل علوم حوزوی برایم فراهم شد، لذا بعد از ورود به ایران، …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!