فراخوانی فراخوانی ...

سرنوشت ارواح در برزخ (پژوهشی قرآنی، روایی و کلامی)

250 بازدید

مولف : مجتبی شاهملکی

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : مجتبی شاهملکی

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

وزن(گرم) : 331

شابک : 978-964-09-1493-9

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1392

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 268

تاریخ ثبت اطلاعات : جمعه 13 فروردین 1395

تاریخ ویرایش اطلاعات : یکشنبه 22 فروردین 1395

کد : 40928

110,000 ریال 99,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
کتاب «سرنوشت ارواح در برزخ؛ پژوهشی قرآنی، روایی و کلامی» به قلم مجتبی شاه ملکی، عالم برزخ را که عالم مثالی بین دنیا و آخرت است، بررسی می کند.

به عقیده نویسنده این کتاب، «با مرگ انسان، زندگی برزخی او با جسم مثالی آغاز می‏شود. برزخیان را با توجه به عقاید و اعمالشان در دنیا می‏توان به پنج گروه تقسیم کرد: کافران، مؤمنین، متوسطان، مستضعفان و کودکان. با توجه به آیات و روایات و آراء متکلمان اسلامی، کافران از همان شروع زندگی برزخی با ملائکه عذاب الهی روبه‏رو شده و مورد عذاب‏های مختلف قرار می‏گیرند. مؤمنین خالص مورد استقبال ملائکه رحمت و معصومین قرار گرفته و مژده بهشت را به آن‏ها می‏دهند. اما در مورد بقیه، اختلاف نظر وجود دارد.
با توجه به آیات و روایات، ارواح در عالم برزخ با هم ارتباط دارند و گاهی اوقات به دیدار زنده‏ها می‏آیند و برخی از اولیای الهی و بندگان خاص می‏توانند با برزخیان ارتباط برقرار کنند.»

نویسنده در این کتاب تلاش کرده است تا با استفاده از آیات قرآن و منابع کلامی و روایی، سرنوشت ارواح در عالم برزخ را بررسی کند.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر