فراخوانی فراخوانی ...

بخورید و شفا یابید: پژوهشی جامع از دانشمندان علوم تغذیه جهان

مولف : دانشکده پزشکی فرانک کاوود آمریکا

مترجم : محمدباقر کریم پور

ناشر کتاب : امیرکبیر

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 488

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
200,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

دانشمندان علوم تغذیه بسیای با دلایل علمی سعی کرده اند درستی نظریاتشان را ثابت کنند و خواننده احساس میکند که همه متخصصان تغذیه جهان نظ خود را درباره مباحثی که راجع به آن بحث شده ابراز کرده اند،از این رو کتاب اصلی یک یا چند مولف ندارد،بلکه اثری را که در دست دارید چکیده سال های ممارست و تحقیقات دانشمندان گوناگون از همه نقاط جهان است.

این اثر جمع آوری تحقیقات دانشمندان تغذیه،دکترهای متخصص،گیاه شناسان و سایر صاحب نظران است که به صورت یک کتاب عرضه شده و نشریه معروف ریدرزدایجت در انتشار آن سهم بسزایی داشته است.

مترجم این اثر فارغ التحصیل هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیباست،و بیش از شصت نمایشنامه ترجمه کرده که بخش اعظم آن ها به صورت نمایش رادیویی،از رادیو پخش شده است.از سال 1345 در رادیو مشغول به کار بوده و به ترجمه و تنظیم نمایشنامه به صورت رادیویی و بازیگری که حرفه اصلی اش به حساب می آمده پرداخته است-که در حال حاضر نیز ادامه دارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط