loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مجسمه: شب ظلمانی شاهنشاهی به روایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

5 (1)

ناشر انقلاب اسلامی

گردآورنده کتاب اصغر مددی

سال نشر : 1402

تعداد صفحات : 200

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 41402 10003022
140,000 126,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در فصل نخستین این کتاب به بحث نظر اسلام درباره سلطنت و تفاوت آن با نظام ولایت در اسلام پرداخته شده است.

فصل دوم به مفاسد و زیانهای عمومی دوران شاهنشاهی در ایران از ابتدا تا سال 57 و فصل سوم به جنایات و خیانتهای دوران قاجاریه اختصاص یافته است.

در بسیاری از بیانات رهبر معظّم انقلاب، مفاسد مشترک دوران پهلوی و قاجاریه در کنار هم مورد بحث قرار گرفته است و بنابراین فصل چهارم کتاب، این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است.

فصل پنجم کتاب مفاسد و زیانهای اختصاصی دوران محنت بار پهلوی را در 16 بخش مطرح می کند.

یکی از بزرگترین نعمات الهی بر ملّت ایران، وجود حضرت امام خمینی (قدّس سرّه) و انقلاب اسلامی است. انقلاب اسلامی نقش بسزایی در از بین بردن آثار دوران محنت بار گذشته داشته است.

این کتاب می تواند منبع متقنی برای برنامه سازان عرصه رسانه و همچنین محققان فرهیخته ی انقلابی قرار گیرد تا بتوانند وظیفه ی خود را در مقابله با جنگ نرم دشمن در این زمینه ایفا کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما