بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف قرآن و حدیث (1)
  4. معارف قرآن و حدیث - سایر (20-1)
  5. خواص الآیات و السور (شرح الدر النظیم فی خواص القرآن العظیم)
  • خواص الآیات و السور (شرح الدر النظیم فی خواص القرآن العظیم)

خواص الآیات و السور (شرح الدر النظیم فی خواص القرآن العظیم)

ناشر : پرسش

نویسنده : نظام الدین عبدالعلی بن محمد بن حسین بیرجندی

سال نشر : 1389

تعداد صفحات : 471

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4208010003022
40,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

علامه عبدالعلی بیرجندی یکی از دانشمندان بزرگ قرن دهم هجری است که آثار متعددی در علوم مختلف به ویژه ریاضی ، نجوم و هیات به رشته تحریر درآورده ، اما این آثار اکثرا در کتابخانه ها در بخش نسخ خطی دست نخورده باقی مانده است .

رساله خواص الایات و السور به سه بخش تقسیم است :
۱ . مقدمه ، در شرح احوال و آثار عبداله بن اسعد یافعی یمنی و عبدالعلی بیرجندی و خصائص و ویژگی های لغوی و دستوری نسخه فارسی با بیان نمونه هایی از متن و شیوه تصحیح آن .
۲ . متن کتاب خواص الایات و السور ، به همراه نسخه بدلها که در پاورقی آمده است . برای تصحیح کتاب خواص الایات و السور سه نسخه خطی مورد استفاده قرار گرفت که اقدام و اصح آنها نسخه کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان می باشد که در سال ۱۰۶۴ ه استنساخ شده است . این نسخه ها به همراه یک نسخه کمکی از کتابخانه ملی ملک وابسته به آستان قدس در مقدمه معرفی شده است .
۳ . تعلیقات و فهرست های مختلف از جمله فهرست موضوعی مطالب کتاب خواص الایات و السور .
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط