loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

جهان در آستانه تحولی نوین

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 42205 10003022
30,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

وقتی تحولات سیاسی و اجتماعی دنیای امروز را مورد رصد قرار می دهیم می بینیم که جهان امروز در آستانه تحولی نوین است. البته این تغییر وتحول ها نه تنها در دنیای اسلام که بلکه در دیگر ملت ها هم آغاز شده است. همخوانی ، دفاع و حمایت های مردمی ملت ها از یکدیگر گواه چنین امری است.

البته بیداری اسلامی در سده های قبل آغاز شده بود و ما امروز نقطه های اوج آن را مشاهده می کنیم، به تعبیری امروز در موج چهارم بیداری اسلامی هستیم. پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دهه 50 بیداری اسلامی را وارد موج چهارم خود نمود که امروز نتایج آن را در قالب بازتاب ها، پیامدها و تاثیر انقلاب اسلامی می بینیم.

انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) در تولد و تحرک بسیاری از جنبش های اسلامی در جهان اسلام نقش داشته و امروزه صدای انقلاب اسلامی به خوبی از فراسوی مرزها به گوش می رسد. فریاد بیرون آمده از این قیامها همان صدای برون مرزی انقلاب اسلامی است. مردم منطقه دقیقا با الهام گیری و الگوگیری از انقلاب اسلامی ایران قیامهای خود را آغاز و سازماندهی نموده و دنیای غرب هم به خوبی از آن آگاه است.

اگرچه بیش از سی سال است که از عمر انقلاب اسلامی ایران می گذرد،اما به جهت تاثیرپذیری این انقلاب از آموزه های دین مبین اسلام هنوز هم بسیار جذبه انگیز است.
برخی از نکاتی که موجب شده تا افراد و گروههایی به سمت اهداف متعالی آن جذب شوند به شرح ذیل می باشند.
1- برافراشتن پرچم مبارزه با استکبار ،استبداد ،استعمار،استثمار و استحمار
2- هویت خواهی اسلامی
3- استقلال طلبی در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی،....
4- اسلام خواهی
5- احیاگری اسلامی وزمینه سازی برای بازگشت به عصر طلایی مسلمانان
6- حرکت در جهت بیداری مسلمانان و خروج از دوران غفلت
7- وحدت خواهی و انسجام بخشی در میان مسلمانان
8- زمینه سازی برای ایجاد امت واحده اسلام
9- برجسته سازی اشتراکات میان مسلمانان در سراسر عالم مانند دین مشترک، قبله مشترک ، پیامبر مشترک، کتاب الهی مشترک و .....
10- دفاع از مستضعفین و محرومان در کل عالم و برخورد با مستکبرین و ستمگران

این کتاب در صدد است تا توضیح دهد جهان امروز تحت تاثیر تحولات منبعث از انگیزه های الهی و اسلامی گسترده، در حال ورود به دنیای جدیدی است...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما