بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

زمانه ات را بشناس: تلخ و شیرین وقایع و تحلیل تاریخ به روایت حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) - جلد چهارم

ناشر موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

گردآورنده کتاب موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 286

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4220710003022
15,000 14,250 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

سال 1372 از سوی انتشارات «قدر ولایت» مجموعه ای با نام «خاطرات و حکایات» منتشر شد که خاطرات مقام معظم رهبری و نیز اشخاص دیگر را درباره موضوع های مختلف سیاست و حکومت دربرمی گرفت. مجموعه «زمانه ات را بشناس» که 10 جلدی خواهد بود، خاطرات عمومی مقام معظم رهبری را از مجموعه «خاطرات و حکایات» دربردارد.

جلد اوّل آن در سال 93 چاپ شده بود و جلدهای دوم و سوم و چهارم در سال 94 چاپ شده و جزء پرفروش ترین آثار مؤسسه قدر ولایت بوده است.
از ویژگیهای این مجموعه، ارائه توضیحات پاورقی در خصوص اشخاص و رخدادهایی است که رهبری در خاطرات و تحلیلهای خود به آنها اشاره می نمایند.
ارائه تصاویر این رخدادها و متناسب با موضوعهای طرح شده از ویژگیهای دیگر این مجموعه است.
این کتابها، مجموعه ای از اطلاعات تاریخی با رویکرد تحلیل صادقانه و عالمانه و منطبق با نیازهای روز کشور و انقلاب را در اختیار مطالعه کنندگان قرار می دهند.

اثر حاضر جلد چهارم این مجموعه می باشد. برخی از عناوین مطرح شده در کتاب عبارتند از: چرا به او مدال دادید؟ ، انگیزه های مخالفت با حوزه های علمیه، تولد بیمارگونه روشنفکران در ایران ، آقای بالای ایوان ، نفی غرب به معنای نفی سلطه غرب نیست ، پرورش یافته های دوران پهلوی و تحقیر فرهنگ ملی و ...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط