بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. هنر (18)
  4. هنر - سایر (20-18)
  5. تجربه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی (حلقه تجربه) 3: تجربه گرافیک انقلاب اسلامی
  • تجربه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی (حلقه تجربه) 3: تجربه گرافیک انقلاب اسلامی

تجربه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی (حلقه تجربه) 3: تجربه گرافیک انقلاب اسلامی

ناشر : کتاب رواق اندیشه

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 175

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4263110003022
10,000 9,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«تجربه گرافیک انقلاب اسلامی» سومین عنوان از مجموعه ی تجربه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی بود. برای ثبت این تجربه، در ابتدا سه مصاحبه با مدیران سه مجموعه که به صورت گروهی و تشکیلاتی در حوزه گرافیک در حال فعالیت هستند انجام شد: علی حیاتی (مدیر آتلیه طراحی سه در چهار)، شعیب حسینی (مدیر هنری خانه طراحان انقلاب اسلامی) و حسین احمدی سخا (طراح مجموعه پوسترهای ما می توانیم). در نشست پایانی این طرح نیز، سید محمدرضا میری، دبیر نهضت مردمی پوستر انقلاب، به بیان تجربیات گسترده خویش در نهضت مردمی پوستر انقلاب پرداخت.

متن کامل این مصاحبه ها و نشست پایانی همراه با یک گزارش مختصر از وضعیت گرافیک پس از انقلاب اسلامی، در قالب کتاب تجربه گرافیک انقلاب اسلامی، از سوی مؤسسه مسیر منتشر شده و با قیمت ۱۰۰۰۰ تومان در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

حلقـه تجربه عنوانی بود برای سلسله نشست های داخلی مؤسسه پژوهشی، آموزشی و رسانه ای مسیر، که با هدف انتقال تجربه اساتید، نخبگان و فعالان فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی در یک فضای صمیمانه و غیر رسمی شکل گرفت. ولی پس از مدتی، خلأ فعالیت در حوزه تجربه نگاری به وضوح مشاهده شد. بنابراین، مجموعه تجربه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی با عنوان «حلقه تجربه» از سوی مؤسسه مسیر طراحی شد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط