فراخوانی فراخوانی ...

اصطلاح نامه کلام اسلامی - جلد دوم

مولف : مرکز مطالعات و تحقیقات اسلامی

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

سال نشر : 1382

تعداد صفحات : 530

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022

معرفی کتاب

اصطلاح ‏نامه کلام اسلامی تلاشی در جهت طبقه‏ بندی اطلاعات این حوزه علمی در راستای تدوین اصطلاح‏نامه جامع علوم اسلامی است. اصطلاح ‏نامه کلام اسلامی این امکان را به دست می‏ دهد که اطلاعات و مباحث اصول فقه در تحت کلید واژه هایی استاندارد و مورد قبول صاحب نظران آن علم بعد از نمایه‏ سازی به وسیله رایانه، ذخیره و بازیابی شود و هم‏چنین شکل نظام یافته آن شمایی از روابط بین مفاهیم کلامی فقه را به نمایش بگذارد. و برای محققان زمینه یک دیگاه کلی درباره موضوعات کلامی را فراهم کند و برای مدرسان و معلّمان جایگاه مبحث هر موضوع را روشن سازد.
این پژوهش به همت گروه پژوهشی‏ کلام اسلامی‏ در سال1375 و با هم‏کاری اساتید مشاور آغاز گردید و در سال‏1382به پایان رسید، که دردو جلد با1116 صفحه و 14814 اصطلاح به چاپ رسیده است. مجموعه فوق، با مراجعه به بیش از181منبع‏ کلام اسلامی‏ استخراج و به‏ سه‏ بخش الفبایی، نظام یافته و ترسیمی شکل گرفته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط