فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

بهداشت روان در اسلامناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1382
شمارگان: 1500
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 296
وزن(گرم): 428
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 10 تیر 1395
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 24 تیر 1395
کد : 43066
تعداد بازدید: 85
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

100000 ریال
90000 ریال
معرفی کتاب
با این که بشر به کشفیات و اختراعات محیّرالعقولی دست یافته، و وسائل رفاه و آسایش مادی را به بهترین وجه برای خود فراهم کرده است. اما آیا مردم این دوره از پیشینیان سعادتمندتر شده اند؟ و اگر سعادتمندتر نیستند، علت آن چیست؟ و راه های واقعی سعادت کدام است؟
حل بسیاری از مسائل و مشکلات اجتماعات کنونی به برآورده ساختن نیازمندی های فطری و درونی انسان بستگی دارد. بنابراین، لازم است دانشمندان وارسته و پاک نهاد ویژگی های واقعی مادی و معنوی انسانی را در نظر بگیرند و بر همین اساس، امر تربیت و هدایت را سامان دهند. این اثر تلاشی است در همین راستا و گامی کوچک در بهداشت روان از نگرگاه اسلام.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!