بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • دایره المعارف قرآن - جلد اول: آ - ب

دایره المعارف قرآن - جلد اول: آ - ب

ناشر : حکمت

نویسنده : جمعی از نویسندگان

مترجم : جمعی از مترجمان

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 651

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4317910003022
150,000 135,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

دائره المعارف قرآن اثری مرجع با رویکردی آکادمیک و مطابق با معیارهای بین المللی در حوزه مطالعات قرآنی است و چکیده ای از دستاوردهای حدود یکصدوپنجاه سال قرآن پژوهی غربیان را در دسترس پژوهشگران و علاقه مندان رشته های علوم انسانی و اجتماعی قرارمی دهد.

این دائره المعارف پنج جلدی در نخستین سال های قرن حاضر زیرنظر گروهی ازسرشناس ترین استادان مطالعات اسلامی و به قلم محققانی از ملیت ها و فرهنگ های گوناگون در انتشارات بریل هلند به زبان انگلیسی منتشر شد.

هفتصد مدخل کوتاه و بلند این اثر به مفاهیم، شخصیت ها، رویدادها و باورهای ذکرشده در قرآن یا مرتبط با قرآ نو نیز به موضوعات و مسائل بحث انگیز در حوزة مطالعات قرآنی اختصاص دارند.

ترجمه فارسی این دائره المعارف کم نظیر، علاوه بر عرضه تصویری واقعی از فضای مطالعات قرآنی در غرب، رهیافت ها، مسئله ها و دغدغه های جدیدی را به دست اندر کاران حوزه مطالعات اسلامی در جامعه ما نشان خواهد داد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط