فراخوانی فراخوانی ...

تفسیر نفحات الرحمن - جلد دوم: سوره های مائده - یوسف

مولف : محمد نهاوندی

با همکاری : اداره کل سازمان تبلیغات خراسان رضوی

زیر نظر : واحد پژوهش مدرسه علمیه حضرت مهدی (عج)

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 768

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022

معرفی کتاب

«نفحات الرحمن»که عهده دار تفسیر همه سوره های قرآن است در پنج جلد سامان یافته است.
این اثر تفسیری پرمایه و استوار از آیات قرآن است، و در بردارنده نقل اقوال عالمانِ بزرگ، اشاره به روایات اهل بیت(ع) به صورتی شیوا و اثرگذار، حکایت داستان های قرآنی با نثری زیبا و دل نشین، پاسخ به شبهه های اعتقادی و اشکال های معنایی مرتبط با آیات، چگونگی پیوست محتوایی میان آیات و سوره ها و پیش کش چهل طرفه ناب در علوم قرآنی در مقدمه آن است.
در این نوشتار که دومین مجلد از یک مجموعه تفسیری پنج جلدی است، مهمترین موضوعات و مسایل اخلاقی، اعتقادی، تاریخی، اجتماعی، فقهی و سیاسی موجود در سوره های مائده، انعام، اعراف، انفال، توبه، یونس، هود و یوسف به صورت اجمالی بیان شده است.
نویسنده در ابتدای تفسیر هر سوره نخست تصویری کلی از فضای موجود در آن سوره ارایه نموده و پس از آن دیدگاه های مفسران، محدثان و برخی از اندیشمندان و صاحب نظران قرآنی را در مورد تفسیر آیات مورد نظر منعکس کرده است. رویکرده نویسنده(مفسر) رویکردی روایی همراه با نقل داستان و شأن نزول مربوط به آیات است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط