بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • معاملات فارکس

معاملات فارکس

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4350110003022
9,000 8,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب"معاملات فارکس"، از هفت فصل به شرح زیر تشکیل شده است:
فصل اول: آشنایی با فارکس
فصل دوم: انواع معاملات در فارکس
فصل سوم: ریسک ها و خطرهای ورود به بازار فارکس
فصل چهارم: روش های پوشش ریسک در بازار فارکس
فصل پنجم: بازار فارکس و آسیب های اقتصادی ناشی از خروج ارز از کشور
فصل ششم: کلاهبرداری در بازار فارکس
فصل هفتم: بررسی فقهی بازار فارکس
معلمی در بخشی از مقدمه کتاب خود چنین می نویسد:
بازار بین المللی مبادلات ارز (فارکس) از بزرگترین بازارهای مالی دنیا است. پیشرفت الکترونیک و گسترش تکنولوژی و ارتباطات شگفت­آوری که امروزه به دلیل وجود اینترنت و رایانه در اختیار همگان قرار گرفته است باعث سهولت در امر تجارت و به خصوص تجارت در بازارهای مالی جهانی شده است. ویژگی­های منحصر به فرد این بازار سبب شده است که روز به روز بر رونق آن افزوده شود به گونه­ای که آنرا به بزرگترین و شناورترین بازار مالی دنیا مبدل ساخته است.
در چند سال اخیر بازار فارکس بسیار مورد توجه هموطنان عزیز به ویژه دانشجویان قرار گرفته است. باید دانست که سهولتدسترسی به فارکس الزاماً موفقیت در این بازار را تضمین نمی­کند بلکه در صورت نداشتن دانش و تجربه کافی و بدون داشتن آگاهی از وضعیت حقوقی و فقهی قراردادهای مرسوم در فارکس، در بیشتر مواقع موفقیت در این بازار سرابی دور از دسترس است و نتایج زیانباری به دنبال دارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط