بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • فرهنگ لغات رفتار حیوانات

فرهنگ لغات رفتار حیوانات

ناشر : امیرکبیر

نویسنده : دیوید مک فارلند

مترجم : گروه ترجمه انجمن بیان ایران

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 222

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4353010003022
22,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

فرهنگ لغات رفتار حیوانات، فرهنگی جذاب است که تمام ابعاد رفتار حیوانات را در خود گنجانده است. کتاب حاضر لغات و اصطلاحاتی در زمینه های مختلف از زیست بوم شناسی (اکولوژی) گرفته تا فیزیولوژی و روان شناسی را در بر می گیرد. مدخل های این فرهنگ هر جا که ممکن بوده است با مثال ارائه شده اند تا قابل فهم تر باشند و در عین حال از ارجاعات بین مداخل نیز بهره گرفته شده است. علاوه بر این، اصطلاحات محاوره ای در این فرهنگ به کار نرفته اند تا هم برای افراد حرفه ای و هم برای عموم خوانندگان قابل استفاده باشد.

متخصص مجرب این حوزه، دیوید مک فارلند، با جمع آوری این اثر موجز، شفاف، جامع و آموزنده، فرهنگ لغات رفتار حیوانات را به عنوان اثری خلق کرده است که مرجعی عالی برای طبیعت شناسان، پرنده نگرها، علاقه مندان به حیوانات و به خصوص دانشجویان زیست شناسی و روان شناسی است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط