بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اهل بیت و انبیاء الهی (ع) (3)
  4. تاریخ و سیره اهل بیت و انبیاء الهی (ع) (1-3)
  5. حضرت زینب اسوه صبر و استقامت: سیری در زندگانی حضرت زینب کبری سلام الله علیها
  • حضرت زینب اسوه صبر و استقامت: سیری در زندگانی حضرت زینب کبری سلام الله علیها

حضرت زینب اسوه صبر و استقامت: سیری در زندگانی حضرت زینب کبری سلام الله علیها

ناشر : کتاب جمکران

نویسنده : پژوهش انتشارات مسجد مقدس جمکران

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 95

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4372010003022
4,500 4,050 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «حضرت زینب(س) اسوه صبر و استقامت» که سیری کوتاه در زندگانی حضرت زینب کبری(س) به حساب می آید، ضمن بیان شمه ای از فضایل و کرامات این بانوی بزرگوار، از ولادت تا واقعه عاشورا را به اختصار مطالعه و بررسی می کند.
در ستیغ آرمان شهر، آنان که به استمرار روح عاشورا در تمامی عصرها و استحکام روح کربلا در تمامی سرزمین ها باور دارند؛ زنی از ساکنان دشت لاهوت می درخشد؛ زنی که خوشه ای از یاقوت فاطمی است. او آنقدر بلند است که در عرصه ای از تاریخ، طنین مهر مادر است و در عرصه ای، پژواکی از صلابت حیدر.
زینب(س) ستون خیمه پایداری است. آن قدر تسلیم است که دود و غبار شراره های خیمه های نیمه سوخته برایش نسیم نواز شکر دوست است، از این روست که فرمود «و ما رایت الا جمیلا».
زینب(س) در قاموس اهل معنا، حدیث مکرر استقامت و شکوه و پایمردی است. او نه تنها در عاشورای عشق، که هم چنان پامنبری آفتابی است که تا جمعه دل انگیز ظهور بر بلندای نی، آیه جهاد تلاوت می کند. بی کرانه ای است که نور نهضت حسینی را به دهلیزهای تاریک تاریخ انعکاس می دهد. ایوان بارگاه معرفت او، فراخ تر از واژه هاست. از این رو باید از دور به توصیفش پرداخت.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط