فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

زن در آینه عرفانناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1389
شمارگان: 1200
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 268
وزن(گرم): 340
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 31 تیر 1395
تاریخ ویرایش: یکشنبه 3 بهمن 1395
کد : 44045
تعداد بازدید: 119
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

46000 ریال
41400 ریال
معرفی کتاب
شناخت زن با رویکرد عرفانی و تحلیل ساحت های وجودی و شخصیت معنوی او از نظرگاه آموزه های عرفان اسلامی، در واقع رویکردی نو در باب «انسان شناسی» تلقی می گردد.

در این باره پرسش های بسیاری مطرح است که در این اثر سعی شده پاسخ آن ها از منظر عرفان اسلامی، به ویژه از آن نظر که خاستگاه وحیانی دارد، در پنج فصل بازشناسی شود:
کلیات، جایگاه زن در نظام خلقت، زن و مقامات معنوی و عرفانی، زن و خانواده، زن و زندگیِ اجتماعی.


مولف
محمدامین صادقی ارزگانی
اینجانب محمد امین صادقی ارزگانى، در سال 1341ش در کشور افغانستان استان ارزگان، دهکده باغچار محله آهنگران در یک خانواده مذهبی به دنیا آمدم. پس از دوره ابتدایی مدرسه، به دلیل علاقه پدرم به روحانیت، زمینه فراگیری علوم حوزه را برایم فراهم ساخت و به دلیل شرایط نامساعد تحصیل علوم حوزه و موانع گوناگون، با مشکلات فراوان مرا در ادامه تحصیل معارف قرآن و عترت همواره تشویق و مساعدت می نمود، پس از پیروزی نظام اسلامی در ایران، شرایط سفر به ایران برای تحصیل علوم حوزوی برایم فراهم شد، لذا بعد از ورود به ایران، …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!