بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • سلطان قصه نویس

سلطان قصه نویس

ناشر : بوستان کتاب قم

نویسنده : سمیره شفیق

مترجم : مجتبی رحماندوست

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 24

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4412610003022
4,500 4,050 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب مصوّر حاضر، از جمله کتاب های «بوستان کتاب»، حاوی داستانی تخیلی است که برای کودکان گروه سنی (ج) و (د) به نگارش در آمده است.

در این داستان آمده است: سلطانی بسیار پاکیزه و خوش لباس به جای علاقه به کارهای شاهانه، به قصه نوشتن علاقه دارد. او دوست دارد هر روز برای همه قصّه بخواند، تا این که وزیری صادق و خوش اخلاق به وزرای او افزوده می شود. او برخلاف دیگر وزرا از قصه های سلطان قصه نویس خوشش نمی آید و آنها را نقد می کند. پادشاه قصد اخراج او را دارد، اما او با زیرکی به شاه پیشنهاد می دهد که با لباس مبدل به شهر برود و داستانش را برای همه بخواند. شاه همین کار را می کند، اما هیچ کس به داستان های طنز شاه نخندیده و او را داستان نویسی عامیانه ای می خوانند.
پس از این ماجرا پادشاه فهمید که خنده های وزرایش همگی از روی چاپلوسی بوده است.

این اثر، عاقبتِ شوم چاپلوسی، نفاق و دورویی و سرانجامِ راستی و خدمت صادقانه را در قالب داستان برای کودکان، باز می گوید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط