بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • تشخیص خطا در ماشین های الکتریکی

تشخیص خطا در ماشین های الکتریکی

ناشر : اندیشه و فرهنگ جاویدان

نویسنده : ژان کلود ترای جیاسو

مترجم : سیدمحمد شریعتمدار | نوید حریت

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 470

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4483510003022
45,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ماشین های الکتریکی نقش عمده ای در صنعت و رفاه جوامع اقتصادی بازی می کنند. تولید برق که میزان مصرف آن شاخص صنعتی شدن یک کشور است، در نیروگاه ها از سوی ژنراتور های بزرگ که عمدتا سنکرون هستند، تولید می شود.
موتورهای الکتریکی نیز در صنایع و منازل نقش مبدل های اصلی انرژی را بازی می کنند. هرگونه اشکال یا خطا در این مجموعه باعث درنگ در تولید و یا ایراد در زندگی افراد می شود. در برخی موارد حتی باعث ایجاد اشکالات و ضررهای مالی اقتصادی و بعضا جانی خواهد شد. موتورهای الکتریکی در همه جا وجود دارند و دارای نقش های متفاوت هستند از تجهیزات پزشکی که با جان آدمیان سرو کار دارند تا سیستم های حمل و نقل و ارتباطی، شبکه های دیتا و مخابراتی، شاتل های فضایی و سیستم های حافظ محیط زیست همه و همه نیازمند موتورهای الکتریکی هستند.
شناسایی خطا در موتورهای الکتریکی باعث حفظ روند خدمات و صرفه جویی های عظیم مالی می شود. هرگونه وقفه در کارکرد موتور مطمئنا به نوسان در خدمت به جوامع بشری منتج می شود. این کتاب حاصل زحمات نویسنده در تشخیص و شناسایی خطا است که به محض آغاز رخداد با پایش سیگنال های حالت سیستم می توان از گسترش خطا و بروز قطعی در روند کاری موتور جلوگیری کرد.
جامعه هدف استفاده کنندگان، صنایع حساس و مهم همانند شرکت های نفت و پتروشیمی، ذوب فلزات و آلومینیوم سازی و کلا تمام صنعت هایی هستند که هرگونه وقفه در آنها به خسارت های عظیمی منجر خواهد شد. علاوه بر آنها استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی که علاقه مند به تشخیص و شناسایی خطا هستند، این کتاب می تواند برای آنها نیز قابل استفاده باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط