فراخوانی فراخوانی ...

در جستجوی لیله القدر

مجموعه آثار تفسیری و قرآن پژوهی 1

89 بازدید

مولف : عبدالکریم عابدینی

ناشر کتاب : دفتر نشر معارف

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : عبدالکریم عابدینی

ناشر کتاب : دفتر نشر معارف

وزن(گرم) : 181

شابک : 978-964-531-833-6

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1394

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 2

تعداد صفحات : 128

تاریخ ثبت : چهارشنبه 27 مرداد 1395

تاریخ ویرایش : پنج‌شنبه 28 مرداد 1395

کد : 45250

50,000 ریال 45,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
تحقیقی در مورد ابعاد معنوی و باطنی شب قدر و ارتباط آن با مسأله امامت و ولایت است. در کتاب حاضر به بحث در مورد مقدمات و اموری که منجر به شناخت حقیقت شب قدر و بهره مندی معنوی آن می شود، پرداخته شده و فضیلت ماه مبارک رمضان به ویژه شب های قدر از منظری قرآنی و روایی بیان شده است. نویسنده پیش نیاز های استفاده از برکات شب قدر و فرصت توبه و استغفار در این شب را برای بهره بردن از فضای عرفانی موجود در آن بیان نموده و برخی از دستورالعمل های وارد شده از سوی معصومین(ع) در این زمینه را برجسته کرده است. وی ویژگی مهم ماه رمضان و شب های قدر را محو شدن گناهان و آثار آن و نیز اوج گرفتن رحمت الهی عنوان کرده و شناخت موجبات جلب رحمت و مغفرت خداوند متعال و نیز آفات و موانع آن را نیز با استناد به آیات و روایات بررسی کرده است. بیان آداب شب قدر، نسبت آن با ولایت اهل بیت(ع) و بیان نقش شب قدر در تقدیر و سرنوشت یکساله افراد، از دیگر محورهای مندرج در این نوشتار است.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر