بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • بر مدار آفتاب: ترسیم زندگی بر مدار حیات رضوی

بر مدار آفتاب: ترسیم زندگی بر مدار حیات رضوی

ناشر : دفتر نشر معارف

نویسنده : محمدحسین پورامینی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 154

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4537310003022
5,500 4,950 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

همگونی زندگی رهبران دینی با مردم، لازمه تربیت و الگوپذیری است؛ زیرا مهم ترین بخش تبلیغی یک رهبر، سیره عملی اوست. رفتار و کردار معصومان(علیهم السلام) همچون چراغ و نوری است که زندگی در پرتو شعاع نور ایشان زیبا و فرح بخش می گردد و پیامبر اکرم و عترت پاک او به عنوان بهترین اسوه و الگو، کانون حیات سعادتمند بشریت اند و همگان می توانند ابعاد گوناگون زندگی، حتی جزئی ترین آن را از سیره و سنّت ایشان استخراج کنند و رهنمای حیات خود، از ولادت تا وفات قرار دهند.
این اثر در هفت فصل، با ارائه گوشه ای مستند روایی و تاریخی از حیات طیبه امام رضا(علیه السلام) در ساحت های ارتباط با خدا، حجّت خدا، خود، خانه و خانواده، جامعه، بهداشت و جامعه، بر آن است تا سبک زندگی مؤمنانه را بیان کند تا همگان بر مدار آن، شیوه زیستن را مشق نمایند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط