فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

شکست یا پیروزی؟


مجموعه مقالات تهاجم آمریکا به عراق

نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1383
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 156
وزن(گرم): 270
تاریخ ثبت: شنبه 11 مهر 1388
تاریخ ویرایش: دوشنبه 1 دی 1393
کد : 4583
تعداد بازدید: 874
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

16200 ریال
معرفی کتاب
کتابی که پیش رو دارید به صورت ساده، چگونگی تهاجم آمریکا به عراق را با توضیح جزئیات این واقعه بین المللی ثبت نموده و ابعاد ناپیدای این حادثه را مورد ارزیابی قرار میدهد و پیامدهای حاصله از آن را، که ممکن است در اثر سکوت و بی تفاوتی مجامع بین المللی و رسانه های مسلط جهانشمول در دستور روز قرار می دهد.


مولف
حمید مولانا
سید حمید مولانا در ششم اسفند ۱۳۱۵ در تبریز و در خانواده‌ای روحانی و علمی متولد شد. وی ۱۰ سال نخست زندگی را در تبریز سپری کرد که مصادف بود با جنگ جهانی دوم و ورود متفقین و روس‌ها به ایران. مولانا کلاس چهارم و پنجم ابتدایی را در دبستان تعلیمات اسلامی رضوی که نزدیک خیابان شاپور قدیم بود گذراند. دوره متوسطه را ابتدا در دبیرستان تعلیمات جعفری و از کلاس دهم تا دوازدهم که دیپلم گرفت، در دبیرستان مروی تحصیل کرد. آغاز فعالیت مطبوعاتی مولانا کار در نشریه دانش‌آموز بود و پس از پایان …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!