فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

در انتظار یک زندگی طبیعی


رمان نوجوان

ناشر کتاب : افق
نوع جلد: جلد نرم
قطع: جیبی
سال نشر: 1394
شمارگان: 1500
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 284
وزن(گرم): 301
تاریخ ثبت: جمعه 26 شهریور 1395
تاریخ ویرایش: شنبه 22 آبان 1395
کد : 45841
تعداد بازدید: 251
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

130000 ریال
معرفی کتاب
ناشر در توضیح کتاب آورده است «فرض کنید دختر نوجوانی هستید دوازده ساله. پدرتان وقتی سه ساله بودید از پیش تان رفته. مادرتان هم جز دردسر هیچ ندارد. خانه درست و حسابی هم ندارید و در یکی از کاراوان های سیار زندگی می کنید. تنها دلخوشی تان، ناپدری و دخترانش (یعنی خواهرهای ناتنی شما) است که او هم کمابیش گرفتار زندگی خودش است اما مثل دختر خودش دوست تان دارد.مادرتان حق قیمومیت قانونی شما را به خاطر بی توجهی ها و رفتارهای خودخواهانه اش از دست داده و رفته دنبال زندگی خودش و با یک خبر تکان دهنده برگشته است. شما را داده اند دست بهزیستی تا خانواده ای پیدا شود و به فرزندخواندگی بپذیردتان. و این ها در حالی است که شما آرزوی دیگری در سر دارید، آرزوی یک زندگی معمولی.»

نویسنده فقط برای این کتاب، هشت جایزه برنده شده که از میان آن ها می توان به جایزه ی انجمن کتابخانه های آمریکا، بهترین کتاب به انتخاب انجمن کتابفروشان آمریکا و جایزه ی ادبی کنتیکت اشاره کرد. او پیشتر به خاطر کتاب تصویری «خانم برایدی یک بیل انتخاب کرد» برنده جایزه معتبر کلدکات شده بود. کانر در این کتاب، زندگی مردمان عادی را روایت کرده و دشواری هایی که هر کسی ممکن است روزی در زندگی با آن ها روبه رو شود. اما شاید مهم ترین پیام کتاب در یک واژه خلاصه شود: امید. اَدی در سیاه ترین روزها هم قلبش از امید می‏درخشد و همین امید است که تحمل دشواری ها، دوری ها، فقر و تنهایی را برایش ممکن می کند.

در پشت جلد کتاب می خوانیم: «ادی در انتظار یک زندگی طبیعی است، اما شیوه زندگی مادرش «همه یا هیچ» است. یک روز جشن و غذای فراوان و روز دیگر قابلمه های خالی و تنهایی برای ادی. «همه یا هیچ» هرگز به زندگی طبیعی نمی رسد، ولی ادی اُمیدش را برای رسیدن به آرزویش از دست نمی دهد...»

لسلی کانر در حومه شنکتدی ( Schenectady) از ایالت نیویورک بزرگ شد. او اغلب سر راهش به شهر، از پلِ فریمن ( Freeman) عبور می کرد. این کتاب الهام گرفته از زندگی مردمی عادی است که به دور از زرق وبرق زندگی مدرن، در آن منطقه زندگی کرده اند. لسلی این داستان را نامه ای عاشقانه به شهر شنکتدی می پندارد. کتاب دیگر او، خانم برایدی یک بیل انتخاب کرد،برنده ی جایزه ی کالدکات (Caldecott) شده است.
ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!