فراخوانی فراخوانی ...

مهارت های طلبگی - جلد پانزدهم: خودآگاهی و مدیریت خویشتن

199 بازدید

مولف : مسعود نورعلی زاده میانجی

ناشر کتاب : کانون اندیشه جوان وابسته به موسسه کانون اندیشه جوان تهران

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

نوع جلد : جلد نرم

قطع : جیبی (16*11)

سال نشر : 1395

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 112

تاریخ ثبت اطلاعات : شنبه 8 آبان 1395

تاریخ ویرایش اطلاعات : یکشنبه 6 آبان 1397

کد : 46505

80,000 ریال 72,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
انتقال تجربه های صحیح و مفید بزرگان علم و استوانه های اخلاق و تربیت به نسل نو طلبه، با استفاده از راهکار جدید و در قالب کتاب های مهارتی، محور حرکت گروه سنت های حوزوی مرکز پژوهش های جوان وابسته به پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی بوده است. مجموعه مهارت های طلبگی تلاشی در این راستا است. پانزدهمین جلد از این مجموعه ارزشمند عنوان "خودآگاهی و مدیریت خویشتن" را به خود اختصاص داده است.

عناوین این مجموعه بیست جلدی در یک طبقه بندی به فردی، خانوادگی و اجتماعی تقسیم شده است و در طبقه بندی ثانوی، ذیل موضوعات فردی، به مباحث علمی، اخلاقی و تبلیغی پرداخته می شود. "خودآگاهی و مدیریت خویشتن" دفتری از فصل فردی این مجموعه است.

کسب هویت، دستیابی به شخصیت متعالی، برخورداری از سجایای اخلاقی و رفتارهای سالم و سازنده، از مهم ترین دغدغه های یک طلبه است. او می خواهد خود را بشناسد و آینده تحصیلی و خانوادگی خود را با توجه به ویژگی ها و توانمندی های خویش رقم زند، اما در میانه راه، افکار، احساسات، هیجانات، رفتارها، نیازها، گرایش های مختلف و گاه متناقضی را در وجود خود می یابد که نمی داند چگونه آنها را با هم سازش داده، به کنترل و تعدیل آنها بپردازد. همه اینها به مهارت خودآگاهی او بستگی دارد.
خواندن این کتاب در افزایش خودآگاهی شما مؤثر خواهد بود.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
کتاب های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر