59,000
تومان
10 ٪
53,100
تومان
افزودن به سبد خرید
1
فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

نویسنده این اثر که از نویسندگان حوزه ادبیات و داستان نویسی است، می کوشد تا به معرفی چهره واقعی صهیونیسم در قالب رمان نگاهی دگرباره اندازد.
او درباره انگیزه نوشتن این رمان اینگونه می گوید:
"انگیزه من از نگارش این کتاب با دیدن تصویری از یک زن مسلمان در میانمار شکوفا شد که درحالی که بچه اش را کشته بودند، دست او را گرفته بود و با فرزند دیگری که در آغوش داشت، او را از میان مهلکه بیرون می کشید و بدن مرده فرزندش را روی زمین می دواند تا بودایی ها در حمله وحشیانه خود او را نسوزانند. دیدن این صحنه آن قدر مرا منقلب کرد که برای انعکاس این انقلاب درونی، به سوی خلق رمانی برای نشان دادن ابعاد پشت پرده این ماجرا روی آوردم."

در عصر حاضر معرفی چهره واقعی صهیونیسم که پشت رسانه ها و بنگاه های خبری وابسته به جریان استکبار خود را مخفی کرده و با مـظلوم نمایی های فریبکارانه و بی شرمانه، برنامه های توسعه طلبانه خود را پی می گیرد، یک اولویت مهم جهت طرح نزد افکار عمومی به ویژه جوانان است.

داستان این رمان درباره پسر فقیر بودایی میانماری است که در اثر نبوغی که در فضای مجازی از او کشف می شود و به انگیزه شخصی یک پروفسور صهیونیستی، از میانمار به آمریکا و سپس تلاویو دعوت شده و تحت تربیت و آموزش قرار می گیرد تا خلاقیت های ذهنی خود را برای اسلام ستیزی در جهان ارائه دهد.
این درحالی است که او از نوجوانی عاشق دختر ثروتمند همسایه شان است و در تمام سال های دوری از میانمار، همچنان در عشق آن دختر به صورت یک طرفه به سر می برد؛
درحالی که هیچ کس خبری از خانواده دختر ندارد و بعدها متوجه می شود که در پی مهاجرت به شهری دیگر در اثر طوفان از بین رفته اند، اما او دست از تلاش برنمی دارد و مرگ معشوق خود را باور نمی کند.
تا این که او را در حالی پیدا می کند که برنامه کشتار مسلمانان میانمار را به دستور پروفسور طراحی کرده است. این درحالی است که دختر محبوبش مسلمان شده و در نقشه او توسط بودایی ها سوزانده می شود.

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام