غیرقابل سفارش
این کالا فعلا موجود نیست و غیرقابل سفارش است.

زندگی در کار: لذت کشف آنچه برای انجام دادنش به دنیا آمده اید

دسته بندی: روانشناسی

ناشر: هیرمند

نویسنده: تامس مور

سال نشر: 1395

تعداد صفحات: 234

فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

توماس مور متولد ۸ اکتبر ۱۹۴۰، در شهر دیترویت ایالت میشیگان آمریکا، نویسنده کتاب پرفروش «مراقبت از روح (۱۹۹۲)» و بیست کتاب دیگر، در کتاب حاضر تحت عنوان «زندگی در کار» عمیقاً به مساله معنویت و بارآوری روح و جان انسان ها در زندگی پرداخته است. او خودش یک کشیش، نوازنده، استاد دانشگاه و همچنین روان درمانگر بوده و تأثیر تفکرات و نوشته های کارل یونگ و جیمز هیلمن در آثار او به وضوح به چشم می خورند.
راز بزرگی که مور در این کتاب از آن پرده برداشته، این است که موفقیت و خوشبختی شخصی ما در گرو موفقیت و خوشبختی دیگران و در کل، جهان است. اما مور این راز را به قدری ماهرانه و ظریف به مخاطب خود می آموزد که می توان آن را به عنوان سرمشق زندگی خود قرار داد.
شاید اصلی ترین هدف مور از تالیف این کتاب این بوده است که به ما کمک کند تا زندگی بهتری به ویژه در حیطه شغلی داشته باشیم. هر انسان بالغ تقریباً نیمی از زندگی اش را صرف شغلش می کند. افراد زیادی هستند که موفقند، اما احساس خوشبختی نمی کنند. تعداد بیشتری از افراد هم اصلاً احساس موفقیتی ندارند و مدام در جستجوی آن هستند. مور به صورت پایه ای، عملی، و کاملاً موثر به ما می آموزد که برای خود یک زندگی پرمعنا و سرشار از موفقیت و خوشبختی بسازیم.

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام