فراخوانی فراخوانی ...

آسیب مهدکودک

159 بازدید

مولف : برایان سی رابرتسون

مترجم : نجمیه غلامعلی اللهیاری

ناشر کتاب : دفتر نشر معارف

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : برایان سی رابرتسون

مترجم : نجمیه غلامعلی اللهیاری

ناشر کتاب : دفتر نشر معارف

وزن(گرم) : 336

شابک : 978-964-531-964-3

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1395

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 280

تاریخ ثبت : دوشنبه 1 آذر 1395

تاریخ ویرایش : سه‌شنبه 2 آذر 1395

کد : 47073

110,000 ریال 99,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
برایان سی رابرتسون، یکی از محققان و اعضای شورای پژوهشی خانواده در آمریکاست که به طور گسترده درباره مسایل مربوط به سیاست خانواده می نویسد. او در کتاب «آسیب مهدکودک» نگاهی شجاعانه و متفکرانه به پیامدهای عمیقی دارد به واسطه سپردن کودکان به مهدکودک ها گریبانگیر کودکان و جامعه می شود.
کتاب «آسیب مهدکودک» در هفت فصل تنظیم و نوشته شده است: سکوت کشنده، حقیقت غیرقابل تحمل، تبانی در سکوت، تجارت مهدکودک، تنگدستی والدین شاغل یا یارانه به قشر مرفه، خانواده تحت فشار و چطور می توان وظیفه نگهداری از فرزندان را دوباره به والدین برگرداند؟
گزیده کتاب
«بسیاری از روانشناسان بر این عقیده هستند تا جایی که ممکن است فرزند زیر سه و یا چهار سال نباید به مهد برود و علت اینکه چنین توصیه ای می شود آن است که فرآیندی وجود دارد به اسم «جدایی و تفرّد» که فرزند تا مدتی وابستگی های ویژه ای به مادر دارد و اگر کنترل این فرآیند تا این سنین دست مادر باشد، بهتر است. فرآیند تربیتی و آموزش بسیاری از آداب و رفتار بهتر است که اختصاصاً دست مادر باشد و به همین دلیل توصیه می شود زودتر از سه سال فرزند به مهد فرستاده نشود، مگر اینکه مورد خاص و سختی باشد...»
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر