بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • آسیب مهدکودک

آسیب مهدکودک

ناشر : دفتر نشر معارف

نویسنده : برایان سی رابرتسون

مترجم : نجمیه غلامعلی اللهیاری

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 280

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4707310003022
11,000 9,900 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

برایان سی رابرتسون، یکی از محققان و اعضای شورای پژوهشی خانواده در آمریکاست که به طور گسترده درباره مسایل مربوط به سیاست خانواده می نویسد. او در کتاب «آسیب مهدکودک» نگاهی شجاعانه و متفکرانه به پیامدهای عمیقی دارد به واسطه سپردن کودکان به مهدکودک ها گریبانگیر کودکان و جامعه می شود.
کتاب «آسیب مهدکودک» در هفت فصل تنظیم و نوشته شده است: سکوت کشنده، حقیقت غیرقابل تحمل، تبانی در سکوت، تجارت مهدکودک، تنگدستی والدین شاغل یا یارانه به قشر مرفه، خانواده تحت فشار و چطور می توان وظیفه نگهداری از فرزندان را دوباره به والدین برگرداند؟

«بسیاری از روانشناسان بر این عقیده هستند تا جایی که ممکن است فرزند زیر سه و یا چهار سال نباید به مهد برود و علت اینکه چنین توصیه ای می شود آن است که فرآیندی وجود دارد به اسم «جدایی و تفرّد» که فرزند تا مدتی وابستگی های ویژه ای به مادر دارد و اگر کنترل این فرآیند تا این سنین دست مادر باشد، بهتر است. فرآیند تربیتی و آموزش بسیاری از آداب و رفتار بهتر است که اختصاصاً دست مادر باشد و به همین دلیل توصیه می شود زودتر از سه سال فرزند به مهد فرستاده نشود، مگر اینکه مورد خاص و سختی باشد...»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط