فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

آسیب مهدکودکناشر کتاب : دفتر نشر معارف
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1395
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 280
وزن(گرم): 336
شابک:
978-964-531-964-3
تاریخ ثبت: دوشنبه 1 آذر 1395
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 2 آذر 1395
کد : 47073
تعداد بازدید: 85
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

110000 ریال
99000 ریال
معرفی کتاب
برایان سی رابرتسون، یکی از محققان و اعضای شورای پژوهشی خانواده در آمریکاست که به طور گسترده درباره مسایل مربوط به سیاست خانواده می نویسد. او در کتاب «آسیب مهدکودک» نگاهی شجاعانه و متفکرانه به پیامدهای عمیقی دارد به واسطه سپردن کودکان به مهدکودک ها گریبانگیر کودکان و جامعه می شود.
کتاب «آسیب مهدکودک» در هفت فصل تنظیم و نوشته شده است: سکوت کشنده، حقیقت غیرقابل تحمل، تبانی در سکوت، تجارت مهدکودک، تنگدستی والدین شاغل یا یارانه به قشر مرفه، خانواده تحت فشار و چطور می توان وظیفه نگهداری از فرزندان را دوباره به والدین برگرداند؟

گزیده کتاب
«بسیاری از روانشناسان بر این عقیده هستند تا جایی که ممکن است فرزند زیر سه و یا چهار سال نباید به مهد برود و علت اینکه چنین توصیه ای می شود آن است که فرآیندی وجود دارد به اسم «جدایی و تفرّد» که فرزند تا مدتی وابستگی های ویژه ای به مادر دارد و اگر کنترل این فرآیند تا این سنین دست مادر باشد، بهتر است. فرآیند تربیتی و آموزش بسیاری از آداب و رفتار بهتر است که اختصاصاً دست مادر باشد و به همین دلیل توصیه می شود زودتر از سه سال فرزند به مهد فرستاده نشود، مگر اینکه مورد خاص و سختی باشد...»


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!