بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

دایره المعارف طب جامع اهل بیت علیهم السلام 4: طب جامع امام صادق (ع)

ناشر پیام عدالت

نویسنده سید محمدکاظم قزوینی

مترجم لطیف راشدی | سعید راشدی

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 294

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4720310003022
قابل تهیه از مراکز پخش
14,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب را می توان گفت که کاملترین و جامع ترین کتابی است که تمام تعالیم پزشکی و طب را از اندیشه متفکر جهان شیعه و بنیان گذار مذهب جعفری صادق را نقل کرده و به رشته تحریر در آورده است .

این کتاب با زحمات ارزشمند و تلاش فراوان علامه سید محمد کاظم قزوینی قدس سره به رشته تحریر در آمده و پس از بررسی و کسب اجازه ، به صورت بسیار روان و گویا به پارسی ، ترجمه و برگردان کرده ایم ، به این امید که تعالیم حیاتبخش رئیس مذهب شیعه که دانشگاه او هزاران فارغ التحصیل داشته ، از جمله جابر ابن حیان پدر علم شیمی ، مورد استفاده جامعه بشریت قرار گیرد و به سلامتی دنیا و سعادت آخرت نایل آید .

دستورات این کتاب شامل موضوعات و درمان های روحی و جسمی و روح و بدن است که امیدواریم بتواند ، روان و بدن های بیمار ما را درمان کند و در پرتو آن ، بندگانی شایسته و صالح و عاقل به دستورات خداوند متعال باشیم و سعادت دنیا و آخرت را نصیب خود گردانیم .

مطالبی که در این اثر آمده از این قرار است:
معنای طبابت و استحباب درمان کردن
حجامت
انواع بیماری های جسمی و روحی و راه درمان آنها
درمان با دعا و آیات قرآن و آب زمزم
درمان با غذا و میوه و سبزیجات
آداب تغذیه و راه پشیگیری از بیماریها
فیزیولوژی و آناتومی از نظر امام علیه السلام
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط