بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

الشواهد الربوبیة فی المناهج السلوکیة (دو جلد در یک مجلد)

ناشر مطبوعات دینی

نویسنده محمد بن ابراهیم صدرالدین شیرازی (ملاصدرا)

تصحیح و تعلیق سید جلال الدین آشتیانی

حاشیه نویس ملاهادی سبزواری

سال نشر : 1388

تعداد صفحات : 824

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4741110003022
قابل تهیه از مراکز پخش
105,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

الشواهد الربوبیه فی مناهج السلوکیه از جمله آثار ملاصدرا بود که مشتمل بر 5 مشهد است و هر مشهد مشتمل بر چند شاهد و هر شاهد به چند عناوین دیگر تقسیم شده است.
ملاصدرا در این کتاب در مورد بسیاری از مسایل مهم فلسفه از قبیل مسئله وجود و مراتب گوناگون آن، نظام آفرینش و رابطه آن با مبدأ، وجود ذهنی و مراتب آن، مسئله حرکت به ویژه تحقیق درباره حرکت جوهریه، بقای ماده در تمام مراحل وجود و رابطه آن با صورت، تبدیل ماده به صورت به تدریج و در مراحل گوناگون، نفس و رابطه آن با بدن و حدوث آن با حدوث بدن و بقای آن بعد از فنای بدن، حقیقت عالم آخرت و معاد جسمانی و حقیقت بهشت و جهنم و احوال انسان در سرای آخرت، حشر اجساد و ارواح و اینکه این فضا با آن عظمت و گستردگی به کجا منتهی می گردد، اسرار و نکاتی را بیان کرده است که احدی از حکمای قبل و بعد از او بدان ها واقف نشده اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط