فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

شعر هیئتناشر کتاب : خیمه
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1395
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 152
وزن(گرم): 177
شابک:
978-600-6254-54-8
تاریخ ثبت: چهارشنبه 8 دی 1395
تاریخ ویرایش: دوشنبه 29 آبان 1396
کد : 47957
تعداد بازدید: 146
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

90000 ریال
معرفی کتاب
از ساحت ها و قلمروهای شعر دینی و آیینی، هیچ ساحتی از منظر زایایی و البته حضور در مجامع مردمی، هم اندازه و هم تراز «شعر هیئت» نبوده و نیست. در روزگار ما، به سبب گسترش هیئت های مذهبی، اقبال و استقبال به این گونه سروده ها افزون تر شده است و همین بسیاری شاعران شاخص را به این عرصه فراخ کشانده است.

این اثر در سه فصل تدوین شده که نویسنده در آن با رویکردی پژوهشی به موضوع شعر هیئت، شاخه ها و ویژگی های آن پرداخته است.
نویسنده در این اثر به محورهای چیستی، سیر تحول و تطور و ویژگی های شعر هیئت می پردازد تا با ارائه تصویری روشن از این گونه شعری، مخاطب را با ابعاد، دقایق و ظرایف آن آشناتر سازد.

سنگری پیش تر به رسانه ها درباره این کتاب گفته است: در این اثر شعرهایی که در هیئت های عزاداری و مذهبی به کار می رود، مورد توجه قرار گرفته و ویژگی های آنها بررسی شده است، از سوی دیگر آسیب هایی که این نوع شعر را تهدید می کند بحث و بررسی شده و اثری کاملاً پژوهشی بوده و راه را برای مداحان و شاعران نشان می دهد.

محصولات مرتبط
توله خرس های بازیگوش
توله خرس های بازیگوش
سال نشر: 1395

باغ نقاشی
باغ نقاشی
سال نشر: 1395

کی بود؟ چی بود؟
کی بود؟ چی بود؟
سال نشر: 1395

هدیه خیس
هدیه خیس
سال نشر: 1395

چطور تمساح ها را می شمارند؟
چطور تمساح ها را می شمارند؟
سال نشر: 1395

دکمه بازیگوش
دکمه بازیگوش
سال نشر: 1395


مولف
محمدرضا سنگری
دکتر سنگری که سال 1333 در شوش به دنیا آمده، فارغ‌التحصیل دکترای زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران است. کتاب «بررسی ادبیات منظوم دفاع مقدس» اثر این نویسنده که در سه جلد نوشته شده به عنوان برترین کتاب سال دفاع مقدس شناخته شده است. سنگری استاد دانشگاه تهران، پژوهشگر و کربلاپژوه، مؤلف کتب درسی و نویسنده کتاب «سلام موعود: شرحی بر زیارت ناحیه مقدسه» است.«سوگ سرخ»، «حنجره معصوم»، «کرشمه‌های قلم»، «یادهای سبز» و «پیوند دو فرهنگ عاشورا و دفاع مقدس» از دیگر …ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!