بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف قرآن و حدیث (1)
  4. متون اصلی اسلامی (1-1)
  5. اربعین حدیث (دفتر دوم): فصلی برای حسین
  • اربعین حدیث (دفتر دوم): فصلی برای حسین

اربعین حدیث (دفتر دوم): فصلی برای حسین

چهل حدیث درباره ی امام حسین علیه السلام و واقعه ی عاشورا

ناشر : مرکز نشر مدرسه علمیه دارالسلام

نویسنده : حسین اسکندری

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 93

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4798910003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

حکایت زیستن و شهادت و گفتار و کردار حضرت امام حسین بن علی (ع) خصوصاً شرح واقعه ی عاشورا و کربلای آن عزیز خدا نه تنها حکایت اسوه ی بزرگ مرد تاریخ انسانیت است بلکه آیینه ی تمام نمای فضیلت و بصیرت و ایثار و خداخواهی و آخرت گرایی است. عاشورا گرچه حادثه ای است که در زمان و مکانی به وقوع پیوسته امّا همچون روح الهی در کالبد تاریخ بشریت و در جسم مادی انسانها دمیده شده است و به حیات آنها روح پا کی و کرامت و بزرگی و آزادگی بخشیده است.
این دفتر نگاهی است روایت گونه و گلچین به شخصیتّ و جایگاه امام حسین (ع) و نهضت عاشورایش و آنچه ما باید به عنوان درسها و معارف و عبرتها از آن بدانیم و بخوانیم آن هم در قالب احادیث معصومان (ع) و خاصّه سخنان و خطبه های حضرت سید الشهداء.

اثر حاضر دومین دفتر از مجموعه پنج جلدی اربعین حدیث می باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط