loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

درآمدی بر تاریخ نگارش حدیث در سده ی نخست

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 48058 10003022
10,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کمبود متون فارسی درسی ـ آموزشی در رشته علوم حدیث که مخصوصاً بعد از انقلاب اسلامی ایران، مورد توجه جامعه علمی قرار گرفته است، دانشکده اصول الدین را بر آن داشته که در این زمینه آثاری را برای استفاده دانشجویان و نیز سایر علاقمندان منتشر سازد.

کتاب حاضر، اثرحجت الاسلام والمسلمین دکتر فتح الله نجارزادگان، دانشیار دانشگاه تهران می باشد که به بررسی دیدگاه ها و سیر تاریخی نگارش حدیث در سده نخست (شامل عصر رسالت، عصر خلفای سه گانه و امام علی7 و عصر امویان) پرداخته و موضوع منع کتابت و تدوین حدیث را مورد بررسی قرار داده و در خاتمه نگرش کوتاهی به تاریخ تدوین حدیث شیعه داشته است.

این اثر که از جامعیت و ایجاز مناسب متون آموزشی برخوردار است، برای استفاده دانشجویان در هر سه مقطع: کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری منتشر می شود. امید است که مورد توجّه و استفاده دانشجویان و پژوهشگران علوم حدیث قرار گیرد،
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما