بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

ترجمه دراسات فی علم الدرایة: تلخیص مقباس الهدایة

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4808410003022
50,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

حدیث، سنت گویای معصومین(علیهم السلام) یکی از دو ثقلی است که از حضرت ختمی مرتبت به یادگار مانده و آن حضرت سعادت ابدی همگان را در گرو تمسک به آن، در کنار قرآن(ثقل اکبر) دانسته است.
آنچه بر سر حدیث در طول تاریخ آمده و آنچه از احادیث و اخبار عترت طاهره به ما رسیده، جهد بلیغ دانشمندان و فرهیختگان علوم اسلامی را میطلبد که در شناختن و شناساندن زوایای نهفته آن بکوشند و باب ویژه ای در علوم بدان اختصاص دهند.

کتاب حاضر جلوه ای از این جهد بلیغ است که تألیف عبدالله مامقانی بوده و به همت دکتر علی اکبر غفاری و دکتر محمدحسن صانعی پور برای استفاده در سه مقطع دانشگاهی خلاصه شده و با کوشش ولی الله حسومی فربه تر گردیده و به فارسی ترجمه شده است.
از آنجا که این کتاب یکی از مهم ترین منابع در گرایش حدیث و نیز علوم قرآن و حدیث و از جمله کتب آزمون کارشناس ارشد و دکتری است، انتشارات دانشکده اصول الدین به چاپ آن اقدام نموده است. امید است در جهت نشر علوم اهل بیت(علیهم السلام) گامی اگر چه کوچک ولی مهم برداشته باشیم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط