بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

چرم ساغری

ادبیات کلاسیک جهان

ناشر شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده اونوره دو بالزاک

مترجم م.ا.به آذین

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 290

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4812510003022
35,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

چرم ساغری نام طلسمی است که رافائل مستعد و نیک سرشت، اما نومید و در هم شکسته، به آن دل می بندد تا مگر این نماد قدرت، این نیروی فوق طبیعی، راهی بر وی بگشاید.
... و فردا چون زوالی محتوم او را فرا می گیرد.
بالزاک نویسنده نامدار فرانسوی است که او را پیشوای رئالیسم اجتماعی در ادبیات می دانند. (کمدی انسانی) نامی است که بالزاک برای مجموعه آثار خود (حدود نود رمان و داستان کوتاه) برگزیده است. توصیفات دقیق و گیرا از فضای حوادث و تحلیل نازک بینانه روحیه شخصیت های داستان، بالزاک را به یکی از شناخته شده ترین و تأثیر گذارترین رمان نویسان دو قرن اخیر تبدیل کرده است. زنان در زندگی بالزاک نقشی بسزا داشته اند و بازتاب آن در بیشتر آثار وی دیده می شود.

فقط خدا می داند که در فاصله مرگ ارادی و آن امیدی که جوانی را به سوی پاریس می خواند... چه نومیدی ها و فریادهای فروخورده، چه اقدامات بی فایده و چه شاهکارهایی در نطفه مرده با هم تصادم می کنند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط